Svět je barevný!

Novinky

Služby

Pro děti

Programy

Přístroje

Ceny

Specialisté

Podrobněji o metodě

Barevná + fototerapie

Kontakt

Spolupráce

Komu nabízíme spolupráci?

 

Vyvíjíme se a jdeme stále vpřed, proto uvítáme spolupráci jak s právnickými, tak i s fyzickými osobami, prostě se všemi, kteří mají zájem o "Colors Systems".

Psychologové, logopedi, pedagogové - "Colors Systems" se může stát Vaším dodatečným a výhodným nástrojem, jenž povede ke zvýšení efektivity Vaší činnosti.

Ozdravovny, kliniky, rehabilitační a spa centra, salóny krásy, fitness kluby, osobní instruktoři a trenéři - právě Vám nabízí "Colors Systems" možnost rozšíření spektra Vámi poskytovaných služeb a zlepšení Vaší pozice na trhu.

Vzdělávací zařízení od mateřských škol až po vysoké školy - zařazení "Colors Systems" do studijního procesu zvýší úspěšnost studentů, sníží nervové vypětí, harmonizuje psychoemoční stav jak studentů, tak učitelů.

Vysokým školám nabízíme studijní kurz založený na metodice "Colors Systems" a možnost přípravy specialistů v našem sídle a také spolupráci při výzkumu možností rozšíření spektra využití  "Colors Systems".

Velké a střední firmy jakéhokoliv profilu činnosti - využití "Colors Systems" zvýší kvalitu práce a sníží stupeň stresové zátěže na pracovišti, což vede ke zlepšení zdravotního stavu Vašich zaměstnanců.

Výzkum švédských sociologů a odborníků na fyziologii dokázal, že levnější je investovat finanční prostředky do zdraví zaměstnanců preventivně, než jim později vyplácet nemocenskou a nést ztráty způsobené snížením efektivity jejich práce.

Fyzické osoby - můžete využívat všechny možnosti  "Colors Systems"pouze ve svůj prospěch, nebo absolvovat školení, stát se specialistou a následně využít nabídky franšízy a vybudovat vlastní byznys společně s námi!

 

Objednat se na pohovor, položit otázku

Kde nás naleznete:

Sídlíme v centru Prahy - Londýnská 730/59 - v blízkosti stanic metro "Náměstí Míru" a "I. P. Pavlova"


Na GOOGLE MAPY