Svět je barevný!

Novinky

Služby

Pro děti

Programy

Přístroje

Ceny

Specialisté

Podrobněji o metodě

Barevná + fototerapie

Kontakt

Programy pro barevnou korekciÚvodní cást

1. Všechny programy jsou určeny k samostatné kontrole a řízení Vašeho rozpoložení vždy tehdy, když si to zrovna přejete.

Využitím našich programů se Vám do rukou dostává klíč k sobě samému, který byl vyroben šetrně a na základě individuálního přístupu a reakcí Vašeho organismu, což zaručuje dosažení požadovaného výsledku.

Ten, kdo dokáže kontrolovat svá rozpoložení, dokáže i opravdově řídit svůj život.

2. Programy jsou vytvářeny a jejich kvalita a účinnost kontrolovány specialisty.

I Vy se aktivně účastníte této kontroly, protože změnu svého rozpoložení pocítíte ihned. Přičemž první prezentace programů je prováděna naslepo, tj. nikdo Vám neřekne, jaké rozpoložení má být v konkrétním případě navozeno.

Zjistíte to sami a specialista se při své práci bude taktéž řídit výsledky testování.

Tímto způsobem se nám daří vyloučit vznik placebo efektu a zkreslení výsledků.

3. V případě, kdy se předpokládá, že přístroj bude využívat více lidí, například manželský nebo jiný pár, mohou být některé programy jako například "Uvolnění", "Spánek", "Harmonie", vytvářeny na základě testování obou partnerů a používány společně, což je velmi praktické, komfortní a efektivní.

4. S pomocí našich programů se naučíte cíleně se dostávat do potřebného rozpoložení, kdykoliv to budete potřebovat.

Tj. náš přístroj může být využíván jako trenažér pro nácvik seberegulace.

5. Při pravidelném používá přístroje, můžete po určité době (3 - 6 měsíců) pozorovat snížení jejich efektivity. Dochází k tomu z důvodu vlivu několika faktorů, například z důvodu toho, že jste si na ně zvykli, nebo se změnil Váš stav, získali jste nové zkušenosti a v jejich důsledku se ve Vaší paměti vytvořily nové asociativní řetězce.

Proto doporučujeme příležitostně absolvovat opakované testování, nebo před prvním testováním požádat specialistu, aby provedl několik různých testů (máme k dispozici několik testovacích programů s využitím různých sad barev) a vytvořil pro stejné rozpoložení 2 – 3 programy (na bázi různých barevných kombinací), což Vám umožní jejich následné postupné využívání.

6. Protože pokračujeme ve vědeckém výzkumu, bude se škála využití barevné korekce neustále rozšiřovat a doplňovat o nové programy.

7. Každý vytvořený program musí být používán výhradně v souladu se svým účelem a pouze tím, pro něhož byl vyroben.

Programy:

Uvolnění
Spánek
Fyzická aktivita
Duševní aktivita
Harmonie
Tvůrčí aktivita
Radost
Koncentrace pozornosti

 

Domluvit schůzku

Kde nás naleznete:

Sídlíme v centru Prahy - Londýnská 730/59 - v blízkosti stanic metro "Náměstí Míru" a "I. P. Pavlova"


Na GOOGLE MAPY